جدید ترین اخبار

پربازدید ها

گرمسار بهترین گزینه برای جذب سرریز جمعیت تهران است

کد خبر: #124454
تولید توسط مدیریت سایت در تاریخ 2017 10 20 18:09:40

شهردار گرمسار از این شهر به‌عنوان بهترین گزینه برای جذب سرریز جمعیت تهران یاد کرد و تمرکززدایی از مرکز شهر را جزو اولویت‌های شهرداری دانست.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان سمنان، یاسر عربی عصر امروز در جمع گروهی از جوانان گرمساری گفت: مشارکت اجتماعی و همکاری مردم برای پیشرفت هر جامعه‌ای ضروری است؛ ولی این مشارکت و تعامل باید با آگاهی و اشراف نسبت به مسائل شهری باشد و اگر کسی بدون اطلاع و آگاهی به موضوعی ورود کرده و اظهار نظر کند، اگر چه عمدی نباشد ولی بدون شک موجب ضربه زدن به اهداف مجموعه خواهد شد.

وی افزود: در موضوعات شهری و مسائل دیگر، سعی ما بر این است که در قدم اول مسائل و موضوعات را با مجموعه همکاران در شهرداری و شورای شهر مطرح کرده و پس از تبادل‌نظر و مشورت با کارشناسان مربوطه و رفع موانع، نسبت به اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها اقدام خواهد شد.

عربی ادامه داد: مطالبه مردم در موضوعات مختلف و البته همراه با حفظ حرمت‌ها و در چارچوب قانون، می‌تواند موتور محرک مسوولان باشد و مطمئناً درخواست و مطالبه گری جمعی در پیشبرد اهداف هر مجموعه‌ای مؤثر خواهد بود.

وی از گرمسار به‌عنوان یک شهر با هویت و همراه با فرهنگ غنی نام برد و تأکید کرد: پیشینه بسیار قوی گرمسار در مسائل مختلف ازجمله بحث علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ما را به سمت آینده‌ای بهتر سوق می‌دهد و در این زمینه باید همه مؤثران و افراد توانمند به کمک مردم بیایند تا بتوانیم در آینده نزدیک، شهر گرمسار را به‌عنوان یکی از شهرهای ممتاز و نمونه به مردم ایران معرفی کنیم.

تصاویر

کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری گرمسار می باشد .